Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
Home''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Prijatelj Foruma
''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 ''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu

Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu Empty
KomentarNaslov komentara: ''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu   ''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu Empty2011-05-30, 23:22

''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu 4868548


U izdanju Angel music, nakon mnogo godina pauze, na glazbenom se tržištu našao album Ako me pogledneš vo oči, legendarnog Toše Proeskog.
CD je realiziran u Grčkoj u periodu ljeto-jesen 2002., i označavao je početak Tošine suradnje sa menađericom Ljiljanom Petrović.
Prvotno, za makedonsko tržište, ovaj je album objavljen pod etiketom Final Cut produkcije i Produkcije Makedonske Radio Televizije, koja je neko vrijeme nakon toga prestala funkcionirati.
U to je vrijeme jako malo primjeraka bilo distribuirano u prodaju, pa je na neki način ovaj album predstavljao svojevrsni raritet.
Nakon raspada Produkcije,, u depou MRT ostale su određene količine ovog albuma, pa su se s vremena na vrijeme u prodaji mogli naći primjerci CD-a.
Sada, devet godina nakon toga, Angel music, produkcija koja funkcionira pod okriljem Međunarodne fondacije Toše Proeski, ispravila je povijesnu nepravdu, i na tržište ponovo plasirala album, u jednom novom, drugačijem ruhu.
Kao digipak izdanje, po cijeni od 450 denara, Ako me pogledaš vo oči predstavlja kolekciju od 10 Tošinih pjesama, među kojima su i nezaboravne balade Nemaš ni blagodaram, Soba za taga, Ušte edna skala, Mesto na zlostorot..a tu je i duet Magija, sa Esmom Ređepovom.
Da podsjetimo, za ovaj je album, za kojeg je tekstove napisala poznata Marina Tucaković (osim Nemaš ni blagodaram, koja je od Gage Rosić) objavljena i balkanska verzija, sa prepjevima na srpsko-hrvatskom jeziku, a materijal je bio objavljen svuda po regionu.
Za prepjeve na makedonskom zaduženi su bili Miodrag Vrčakovski, Ognen Nedelkovski, Maja Pavlovska i Vladimir Krstevski-Franc.
Glazbeno, pjesme je potpisao Foivos, jedan od najplodnijih grčkih kompozitora (osim Hold me tight, koju je skladao Nikola Perevski), dok se za produkciju i aranžmane pobrinuo Manolis Vlahos.

MMM.com.mk
preuzeto tose.bloger.hr
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
 
''Ako me pogledneš vo oči'' u novom ruhu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti o Toši-
Idi na: