MILION SRCA JEDNA MOLITVA

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

Share | 

Možete li osjetiti večeras ljubav?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Možete li osjetiti večeras ljubav?   2011-02-28, 03:06

Srce koje voli ne zaboravlja!Tošini fanovi ponovno su se sakupili sa željom da zajedno podjele ljubav prema njemu.Na Skopskom keju čula se pjesma iz cijele njegove karijere,na makedonskom ,srpskom i engleskom jeziku,ali ispjevane od gostiju.Karaoke večer,ispunjena sa puno ljubavi,sjećanja i osmijeha.Večeri su se pridružili i Kruševčani.

Bila je i nagradna igra za one koji su pjevali,gratis zagrljaji za sve i humanitarna akcija!Tošin duh se osijećao posvuda.Pored pjesama bile su i njegove slike,ljudi sa majicama sa njegovim likom i mnogo ponosnih fanova,koji su uživali u večeri prisječajući se Toše.Ljubav koja je kružila uokolo bila je više nego očigledna!Ove večeri u spomen na našu najsjajniju zvijezdu postat će tradicija na kojoj ćemo postojano odavati počast i slaviti njegovo djelo!Ovo je još samo jedan dokaz da če Toše živjeti sve dok postoje njegovi fanovi!

"Na sreću ja i moji obožavatelji dišemo kao jedno." - Toše Proeski

Na vrh Go down
http://todortoseproeski.forumotion.com

Možete li osjetiti večeras ljubav?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» VEČERAS "Opasna ljubav" premijerno na "Pinku"
» Pecados Ajenos/Ljubav i greh
» Džo Manđanelo: Upalila je priča da je Sofija moja platonska ljubav
» Amor Gitano / Ljubav cigana
» Kara Sevda / Beskrajna ljubav uskoro na RTV PINK!