MILION SRCA JEDNA MOLITVA

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

Share | 

Nitko ga nije uspio zamijeniti

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Guilty
Simply the best
Simply the best

KomentarNaslov komentara: Nitko ga nije uspio zamijeniti   2010-10-19, 23:07

Toše Proeski je postao sinonim lijepih stvari – romantičnih ljubavnih pjesama, iskrenosti i dobrote, dostojno pravim vjernicima
Valentina Todorovski

Sve je stalo 16. listopada, prije tri godine. Nevjerica, strah, tuga i spoznaja da ružne stvari za manje od trenutka promjene racionalnu i pravednu sliku. Toše je otišao bez pozdrava, u snu i tu je učinjena nepravda. Napustio je život prije nego što je ostvario svoje snove i postao svjetski priznatog imena. Nitko ga nije uspio zamijeniti.

A kad se spominje Toše, što reći, sve asocijacije i sve uspomene vezane za njega mogu se skupiti u jednu kratku riječ velike važnosti. Ljubav. Ne nestaje ni tjeskoba ni spominjanje dragog nam imena, samo ostaju sjećanja, pjesme ...

Pisati o Toši - je najljepša stvar na svijetu. Nekako ostajete čisti i iskreni , protiv nepravde i nesuglasica vanjskog svijeta. Toše je bio veliki umjetnik, a njegova vjerodostojnost je značila to što je imao u sebi, ono po čemu ga je publika prepoznala i odabrala.
Iskrenost je pitanje postojanja – onakvi ste kakvo je vaše srce.

Jedan od menadžera koji je trebao voditi svjetsku karijeru, Brian Taylor iz agencije „Ljudi u pokretu“, napisao je: „Svijet ostaje uskraćen za fantastičan glas“. Predvidio mu je svjetsku karijeru, duete s nekim svjetskim zvijezdama…

Zbog iskrenih misli i dječjeg srca, Tošu stvarno ne možemo nazvati mit, jer da je živ, bilo bi mu neugodno.
Praznina se ponekad miješa s ljutnjom, ponekad s tugom, ali uvijek ostaje veliki osjećaj nelagode. Loše podijeljene karte života, nepravda ...

Poznati Haruki Murakami kaže: „Smrt ne postoji kao suprotnost životu, već kao njegov dio.“ Tu se također uči živjeti bez Toše.
Takvo razmišljanje nas tjera da postanemo zreli, odrasli, da shvatimo da postoji nešto - više od života.

Toše je bio pravi ambasador makedonske glazbe. Svi koncert izvan domovine značili su okupljanje još više obožavatelja koji su danas članovi mnogih klubova u Europi.
To najbolje znaju obožavatelji diljem Balkana. Najpredaniji su mladi iz Međunarodnog Fan Kluba „Toše Proeski Forum“, koji radi i djeluje baš kao što je i prije.

Toše je bio i ostaje velik, i sjećanje na njega čini nas boljim ljudima. Miroslav Rus .
„Godišnjicu smrti Toše Proeskog obilježit ću tiho, kao što dolikuje, sjetit ću se svog prijatelja. Ići ću u Makedonsku pravoslavnu crkvu u Zagrebu, molit ću, zapalit svijeću i poželjet mu vječni mir. Na moje veliko zadovoljstvo, u toj crkvi imam dragog prijatelja kojeg mi je znam, ostavio Toše da mi bude lakše, a to je protoerej Kirko Velinski.“

Izvadci iz knjige žalosti
„Kad god čujem tvoj glas, pomislim da pjeva anđeo.“ Marija, Sarajevo
„Život upravo prolazi. Tamo gdje si ti, tamo je početak dobrote. Čuvaj mi mjesto.“ Sofće, Sydney
„Ostavio si stotine poruka ljubavi. Hvala ti.“ Doris
„ Anđele, sinoć je stadion bio pun, a prazan, manastir je prazan večeras bez ikona, a pun jer ga je tvoja duša osvijetlila. „ Anđela, Anna
„Gospodine, hvala ti što si me doveo na put Preobraženja.“ Devojče
„Bio si i ostao moja zvijezda.“ Sanja
„Na vrhu planine smo za tebe i uvijek ćemo biti kao što su ti bio za nas.“ Teodora
„Naše svjetlo.“ Maja, Bitola
„Istinske legende nikad ne umiru.“ Kratovo
„Nikada nećeš otići iz moje duše.“ Radojka, Zagreb
„Kada bi suze bile riječi, knjiga ljubavi koju pišem za tebe nikada ne bi imala kraj.“ Ivona, Niš

utrinski.com.mk
Na vrh Go down

Nitko ga nije uspio zamijeniti
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Potvrdjen prevod naziva serije. "Žena koja nije mogla da voli" USKORO!
» Zašto Dušan Silni nije i Sveti?
» “Žena koja nije mogla da voli”: Hose Ron i Ana Brenda Kontreras u novoj seriji na TV Pink
» Trazim note od pesme
» Edoardo iz Toscane – neodoljivi šarmer kojega ni Aurora nije mogla odbiti