Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
Home Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
 Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 7 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 7 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

  Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života

Go down 
AutorPoruka
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

 Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života Empty
KomentarNaslov komentara: Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života    Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života Empty2010-10-19, 23:04

"Balkanski princ popa": Tošin tjelohranitelj otkrio dosad nepoznate detalje iz njegovog života


Ico Panajotović i Toše Proeski / Index

24SI - Ico Panajotović, tjelohranitelj pokojnog Toše Proeskog, za novi broj magazina Plus otkrio je nepoznate detalje iz života "balkanskog princa popa". Iako je od Tošine pogibije prošlo više od dvije i pol godine, Panajotović ni dan danas ne može vjerovati da ga više nema.

Ispričao je kako je Toše skrivećki jeo pljeskavice i da su uvijek prije njega probavali sok. Naveo je kako je Tošina najveća ljubav djevojka koja i danas posjećuje njegov grob.

"Bio sam uz Tošu posljednje tri godine njegova života. Pred njegov posljednji nastup, 10 dana prije tragedije, zamolio sam ga da odslušam jednom u životu njegov koncert. Rekao sam mu: "Uvijek sam iza scene, uvijek sam tu negdje pored, a volio bih te jednom slušati i gledati dok pjevaš, baš kao i publika". Nije mi dozvolio. Rekao mi je: "Osjećam nešto loše. Imam neku tremu. Molim te, ostani sa strane, značilo bi mi mnogo", otkrio je Tošin tjelohranitelj. Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života News2010juneicopanajoto

24sata.info
Na vrh Go down
 
Tošin tjelohranitelj otkrio nepoznate detalje njegova života
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» DOZNALI SMO DETALJE O NOVOM TOŠINOM CD-u
»  Novi album na Tošin rođendan !
» TOSIN FILM OTVARA FESTIVAL U LONDONU

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti o Toši-
Idi na: