Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeАКЦИЈА давања крви у част Тоше   EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
АКЦИЈА давања крви у част Тоше   Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 3 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 3 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 АКЦИЈА давања крви у част Тоше

Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

АКЦИЈА давања крви у част Тоше   Empty
KomentarNaslov komentara: АКЦИЈА давања крви у част Тоше    АКЦИЈА давања крви у част Тоше   Empty2010-10-06, 01:22

У знак сећања на македонската музичка легенда Тоше Проески, а под мотом "Ја само спасити живот, а ви?" Јуче, дан његовог последњег концерта, од 10 до 16 сати у холу војске одржао акцију давања крви. Организатори, Црвениот крст на Скопје и међународних Тоше Проески Фан Цлуб Форум "је изразио задовољство одзивом грађана, као и даваоци крви добили су мајице и постери са ликом рођендан, који пружају Међународна фондација Тоше Проески.

АКЦИЈА давања крви у част Тоше   BC9DC23B9FA31D42A6DF1BD3DD363C89
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

АКЦИЈА давања крви у част Тоше   Empty
KomentarNaslov komentara: Стотине донирао крв част Проеског   АКЦИЈА давања крви у част Тоше   Empty2010-10-06, 01:26

од 100 добровољних давалаца крви само још до 13 часова јуче дао крв у акцији "Ја само спасити живот, а ти?", посвећен нашим велика звезда музике Тоше Проески, који је одржан у војсци. Организатори Црвениот крст на Скопје и "Тоше Проески Фан Цлуб Форум" у 16 часова очекује још већи одзив. Сваки давалац крви, верни фанови Тоше је дао мајицу са његовим ликом, који пружају Фондација Тоше Проески. Док хали је људско грађанима, који су одлучили да спасе живот некоме, у позадини сам чуо песме Тоше. Крв је донирала и младих и старијих особа. Скопјанката Магдалена, који су стрпљиво чекали у реду су нам рекли да прво дају крв.

- Имам 22 година и сада постају даваоци крви. Она инспирише карактер Тоше, док јабука и крв која казна је мото ове кампање. Када је увек био спреман да спасе живот некоме, зашто не би превише бити. Након тога редовно дају крв јер неко помогне осећај је диван - каже она. (М.А.М.)
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
 
АКЦИЈА давања крви у част Тоше
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sjecanja na Tosu
» OTVARANJE SPOMEN-KUĆE TOŠE PROESKOG
» Фановите на Тоше направија караоке во негова чест

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti o Toši-
Idi na: