Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeMihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Prijatelj Foruma
Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 7 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 7 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  Empty
KomentarNaslov komentara: Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola    Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  Empty2010-09-24, 13:19

Napunila mi se duša kada sam nad srcem istetovirao Tošin lik


Da je vojska fanova legendarnog Toše Proeskog spremna napraviti sve da se sačuva spomen na njegov lik i djelo, dokaz je i 18.-ogodišnji Mihailo Boškovski iz Skopja, koji već tri mjeseca na grudima nosi tetovažu sa likom makedonske megazvijezde.

''Tošu sam upoznao prije nekoliko godina, dolazio je u moje naselje i nije bio kao ostale zvijezde.Svi poznati koji su prolazili niz moje susjedstvo,ne bi nas ni primječivali a on je uvijek sjedio sa nama i razgovarao, čak nas je znao i provozati automobilom.Napravio bi nam dječji merak.Dolazio je u Karpoš jer je tu živjela majka Andrijane Budimir.Nije bilo dana da dođe a da ne zastane sjesti sa nama.Bio mi je pojam čovjeka i čitav će mi život biti.Kada kažem čovjek, prvo se sjetim njega.Mnogi ga se trude imitirati, no ne uspijeva im'', govori Mihailo.

Otkako se desila nesreća u kojoj je Toše poginuo, Mihailo je počeo razmišljati da si istetovira njegov lik, no kaže kako mu je trebalo vremena da dobro razmisli, jer nije znao kako će to drugi prihvatiti.
''Kad je nacrtana, znao sam da ću je staviti samo za sebe, a ne za eksponiranje.Ne želim raditi slavu na tuđoj slavi, nego sam želio napraviti nešto trajno, za svoju dušu.Bilo je različitih reakcija, posebno ovog ljeta u Ohridu na plaži, neko bi vikali da je super, a drugi, lele, sramota, vidi što je napravio, bilo je i komentara, vidi ga, nenormalan je što je istetovirao, no bio sam spreman prihvatiti sve reakcije'' kaže Mihailo.

Kada je svojim roditeljima rekao što će napraviti, prvog su trena bili zbunjeni, no nisu se protivili.

''Odlučio sam odabrati upravo ovu sliku zato jer je ovdje sa mikrofonom u ruci takav kakvog su ga svi znali.Pogledao sam oko 5.000 slika i izbor je pao na ovu.Ne poznajem osobno nikoga tko ima tetovažu sa Tošinim likom, no vidio sam na internetu i mislim da je ima netko u Hrvatskoj'' objašnjava osamnaestogodišnji fan megazvijezde.



''Njegov mi je lik točno nad srcem, a tamo se čuvaju samo drage osobe.Toše mi je kao moj idol pomogao da formiram svoju ličnost.Mislim da nikada neću zažaliti zbog tog što sam napravio, sada mi je nekako ispunjena duša.Čast mi je što ovo nosim na sebi.Toše je Toše, nije bilo tko.Trpio sam bol 4 i pol sati, no mislim da je nisam osjetio zbog uzbuđenja i bio sam posebno ispunjen dok me tatoo-majstor tetovirao'' dodaje Mihailo.


Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  W72-toe
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
tinaitoše
My little One
My little One
tinaitoše


Posts : 36
Join date : 2010-09-27
Age : 34
Location : Hrvatska,Ogulin

Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola    Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola  Empty2010-09-27, 23:29

ja baš ne odobravam tetovaže al ova tetovaža je savršena i prelijepo je ovo što je taj mladić Mihailo napravio.....svaka mu čast!!!!!! :) tose tose2
Na vrh Go down
https://www.facebook.com
 
Mihailo Boškovski na sebi čuva spomen na idola
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti vezane uz Tošu-
Idi na: