Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
Home Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!	     EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
 Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!	     Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 5 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 5 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

  Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!

Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

 Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!	     Empty
KomentarNaslov komentara: Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!     Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!	     Empty2010-09-24, 11:57

Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu za Tošu Proeskog!





Bosanska operna diva Željka Katavić - Pilj prošlog tjedna u ciparskom gradu
Larnaca premijerno je izvela / otpjevala pjesmu za Toše Proeski, povodom
proslave rođendana i 15. godišnjice stvaranja/života na glazbenom putu kompozitora Michalis-a Antonio-a. Pjesma pod nazivom Falling Angel, skladatelj je stvorio i posvetio svom dragom prijatelju, ali poštujući odluku Obitelji nigdje ne spominje njegovo ime.


U trenutku izvedbe, operna diva Pilj bila je puna emocija sa suzama u očima.

To je za mene bilo predivno iskustvo. Prvi put sam bila na tom prekrasnom
otoku, i oduševljena sam svim što sam tamo vidjela i doživjela. Ali prije svega moram reći kako sam jako sretna i ponosna što četvrtog u rujnu sam imala priliku biti u dvorani Aradipu. Fantastičan koncert je bio pun prekrasnih pjesama koje je napisao Michalis.

Pjesma za Toše, za tog anđela, za mene znači puno. Prvo želim reći kako nikada, zaista nikada nisam mislila graditi karijeru s njegovim imenom. Vrlo sam jednostavna i normalna osoba, koja je uvijek cijenila sve što je učinio
Toše u svome životu, i dalje nastavlja put u srcima ljudi.

U mom srcu ima stvarno posebno mjesto. Nikad ga nisam upoznala osobno, ali svaki put kada sam vidjela njegovo nasmijano lice osjećala sam kao da smo brat i sestra, kaže pjevačica.




Na koncertu bila je predstavljena engleska verzija pjesme (koja je snimljena na grčkoj i bosanskoj verziji), jer kao i svi koji su bili tamo te noći, željeli su razumjeti pjesmu te Michalis je izjavio, kako se nakon koncerta osjećao puna srca, i konačno imao priliku da ciparskim medijima objasni kakvog je imao prijatelja.

Pilj je rekla kako je na video zidu emitiran video isječak s fragmentima nastupa/izvedbe Toše Proeskog.

Bože moj, pa on kao da je bio uz mene na sceni. Moje srce mi je snažno kucalo kao ludo. Znam da možda zvuči kao fraza, ali ja doista vjerujem da Toše je volio Falling Angel prvi put predstavljena upravo na Cipar.

Te tri minute što je trajala pjesma bila je nešto najljepše i najdragocijenije za mene. Publika me slušala bez daha. I bila sam beskrajno ponosna da
mogu pokazati što osjećam i što svojim glasom sam mogla doprijeti i dirnuti to predivno stvorenje. To je bio kao san u kojem je Toše imao veliku ulogu. Zauvijek ću voljeti tog nasmijanog Anđela kaže Pilj, koja se nada kako će ovu pjesmu imati priliku predstaviti i otpjevati također u Makedoniji.


***

Pjesme ekskluzivno samo na МММ!


Budući su pjesme krajnje ne komercijalnog poteza, skladatelj Michalis António nam je poslao poruku koja kaže kako je svaki član može besplatno snimiti i poslušati, s naglaskom - za Tošu! Sve verzije su potpuno njegov rad i djelo, dok je tekst bosanske verzije uradio i napravio, Miroslav Pilj - suprug operne dive!

Željka nam je rekla - šaljem Vam pjesmu na tri jezika - grčki, engleski i bosanski, i nadam se kako će ljudi prepoznati što najiskrenije osjećam. Puno poljubaca iz kišovitg Sarajeva!

Pjesme u toku dana će biti dostupne isključivo na MMM.


 Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!	     93F84069727D174683BBB465AD8522B0
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
 
Operna diva Željka Katavić - Pilj u suzama otpjevala pjesmu!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dvije godine bez Toše: Obitelj u suzama kao i prvog dana
» Garo,Oliver Mandić i Baby Doll snimili pjesmu za Tošu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti o Toši-
Idi na: